Brussel

Zoek uw vestiging in de tabel hieronder en klik op ‘Inschrijven’ om verder te gaan.
Staat uw vestiging er niet bij? Neem dan contact met ons op.


School IDNaamStraatNummerPostcodeGemeenteSchool Inschrijven
1BS De KleurdoosMoutstraat241000BRUSSEL-STADInschrijven
2Vrije KleuterschoolRogier Van Der Weydenstraat281000BRUSSEL-STADInschrijven
3’t Klavertje 4Groendreef161000BRUSSEL-STADInschrijven
4VBS - Maria BoodschapVlaamsesteenweg1551000BRUSSEL-STADInschrijven
5VBS - Sint-JorisCellebroersstraat161000BRUSSEL-STADInschrijven
6VBSJohn Waterloo Wilsonstraat211000BRUSSEL-STADInschrijven
7Gemeentelijke KleuterschoolGroendreef161000BRUSSEL-STADInschrijven
8Vrije Lagere School - Sint-Jan BerchmanscollegeNieuwland751000BRUSSEL-STADInschrijven
9BSGO ’t PlantzoentjeKarel Bogaerdstraat41020LAKENInschrijven
10VBSDieudonné Lefèvrestraat411020LAKENInschrijven
11GLS - Koningin AstridschoolMutsaardlaan691020LAKENInschrijven
12GBS - KakelbontReper Vrevenstraat1001020LAKENInschrijven
13Sint-Pieterscollege Basis - Vestiging LKMolenbeeksestraat1731020LAKENInschrijven
14Koningin AstridschoolMutsaardlaan691020LAKENInschrijven
15GBS WittouckschoolLouis Wittouckstraat461020LAKENInschrijven
16VBSPioenenstraat41020LAKENInschrijven
17Kristus Koning Assumpta lagere schoolPaul Jansonstraat571020LAKENInschrijven
18Basisschool Hendrik ConscienceGustave Latinislaan1001030SCHAARBEEKInschrijven
19Heilige Familie SchaarbeekHelmetsesteenweg2161030SCHAARBEEKInschrijven
20Boodschapsinstituut - SchaarbeekVandenbusschestraat361030SCHAARBEEKInschrijven
21VBSRubensstraat1081030SCHAARBEEKInschrijven
22ChampagnatschoolRichard Vandeveldestraat41030SCHAARBEEKInschrijven
23BSGO - De MozaïekVan Ysendyckstraat24-321030SCHAARBEEKInschrijven
24Basisschool De BuurtGroenstraat1361030SCHAARBEEKInschrijven
25Basisschool Koninklijk Atheneum EtterbeekEdmond Mesenslaan21040ETTERBEEKInschrijven
26Tehuis EtterbeekPater Eudore Devroyestraat291040ETTERBEEKInschrijven
27LutgardisschoolGeneraal Fivéstraat381040ETTERBEEKInschrijven
28VBS - Prinses JulianaD’Oultremontstraat191040ETTERBEEKInschrijven
29BSGO ’t RegenboogjeGeneraal Capiaumontstraat731040ETTERBEEKInschrijven
30BSGO De Wimpel - ElseneCansstraat14-181050ELSENEInschrijven
31Basisschool LutgardisEmile De Becolaan571050ELSENEInschrijven
32BSGO - De BronBronstraat86A1060SINT-GILLISInschrijven
33Sint-GillisschoolMontenegrostraat211060SINT-GILLISInschrijven
34VoorzienigheidsschoolGeorges Moreaustraat1041070ANDERLECHTInschrijven
35VBS R. Van BelleschoolItterbeekse Laan5501070ANDERLECHTInschrijven
36VBS-Sint-PieterschoolDokter Jacobsstraat491070ANDERLECHTInschrijven
37GBSVeeweidestraat821070ANDERLECHTInschrijven
38GBS- Goede LuchtSéverineplein1A1070ANDERLECHTInschrijven
39GBS- De VijversPierre Longinstraat11070ANDERLECHTInschrijven
40GBS 13Wayezstraat561070ANDERLECHTInschrijven
41GBS ’t RadVan Winghenstraat11070ANDERLECHTInschrijven
42VBS - Regina AssumptaAdolphe Willemynsstraat2131070ANDERLECHTInschrijven
43VBS- Sint-GuidoschoolDokter Jacobsstraat671070ANDERLECHTInschrijven
44VBS-Imoschool-AnderlechtResedastraat611070ANDERLECHTInschrijven
45Vrije Kleuterschool Sint-NiklaasBergense Steenweg14211070ANDERLECHTInschrijven
46VBS De Groene schoolBloeistraat411070ANDERLECHTInschrijven
47Bijzonder Lager Onderwijs - De LadderItterbeekse Laan2261070ANDERLECHTInschrijven
48VBSNinoofsesteenweg3391070ANDERLECHTInschrijven
49VBSAdolphe Willemynsstraat2151070ANDERLECHTInschrijven
50GBSVan Souststraat801070ANDERLECHTInschrijven
51Rudolf Steinerschool - BrusselSint-Janskruidlaan141070ANDERLECHTInschrijven
52Sint-NiklaasinstituutBergense Steenweg14211070ANDERLECHTInschrijven
53VBS LucernaDe Fiennestraat81-831070ANDERLECHTInschrijven
54Campus ToverfluitToverfluitstraat211080SINT-JANS-MOLENBEEKInschrijven
55VBS - St-AlbertHaeckstraat 61611080SINT-JANS-MOLENBEEKInschrijven
56GBS - RegenboogUlensstraat831080SINT-JANS-MOLENBEEKInschrijven
57Vrije Kleuterschool ParuckParuckstraat201080SINT-JANS-MOLENBEEKInschrijven
58VBS Sint-KarelKlokbloemenstraat141080SINT-JANS-MOLENBEEKInschrijven
59VBS Sint MartinusPalokestraat791080SINT-JANS-MOLENBEEKInschrijven
60VBS ImeldaNinoofsesteenweg1301080SINT-JANS-MOLENBEEKInschrijven
61GBS WindekindJean-Baptiste Decockstraat541080SINT-JANS-MOLENBEEKInschrijven
62GBS - De KnipoogZaadstraat301080SINT-JANS-MOLENBEEKInschrijven
63GBSNinoofsesteenweg10011080SINT-JANS-MOLENBEEKInschrijven
64VBS - Vier WindenSteenweg op Merchtem91080SINT-JANS-MOLENBEEKInschrijven
65Sint Jozefschool - T8Vandernootstraat521080SINT-JANS-MOLENBEEKInschrijven
66De Toverfluit KleuterschoolToverfluitstraat191080SINT-JANS-MOLENBEEKInschrijven
67Brede School ’De vlotte babbel!’Henri Vanhuffelplein61081KOEKELBERGInschrijven
68Instituut van de UrsulinenHerkoliersstraat651081KOEKELBERGInschrijven
69GBS - De KadeekesHerkoliersstraat681081KOEKELBERGInschrijven
70Basisschool ZavelbergOscar Ruelensplein131082SINT-AGATHA-BERCHEMInschrijven
71VBS Sint-AlbertusschoolBloemkwekersstraat1281082SINT-AGATHA-BERCHEMInschrijven
72VBS - Sint JozefschoolKerkstraat831082SINT-AGATHA-BERCHEMInschrijven
73GBS De KnapzakSoldatenstraat191082SINT-AGATHA-BERCHEMInschrijven
74BuBaO - KasterlindenGroot-Bijgaardenstraat4341082SINT-AGATHA-BERCHEMInschrijven
75Zavelput- BasisschoolGulden Koornstraat151082SINT-AGATHA-BERCHEMInschrijven
76Basisschool van het GemeenschapsonderwijsFrans Vervaeckstraat471083GANSHORENInschrijven
77VBS- Sint LutgardisJan De Greefstraat31083GANSHORENInschrijven
78Heilig Hart College GanshorenLandsroemlaan1261083GANSHORENInschrijven
79BSGO - t’ OverbeekVan Overbekelaan2291083GANSHORENInschrijven
80GBS - Vande Borne - JetteDansettestraat301090JETTEInschrijven
81GBS - PoelbosLaarbeeklaan1101090JETTEInschrijven
82VBSLéon Theodorstraat1671090JETTEInschrijven
83VBSLeopold I straat3621090JETTEInschrijven
84VBS Heilig HartschoolHeilig-Hartlaan21090JETTEInschrijven
85GBS - Van AsbroekWilgstraat11090JETTEInschrijven
86BSGO- Kasteel BeiaardschoolKruipweg231120NEDER-OVER-HEEMBEEKInschrijven
87MPI - HeemschoolKoning Albertlaan1811120NEDER-OVER-HEEMBEEKInschrijven
88VBSLeo XIII-straat111120NEDER-OVER-HEEMBEEKInschrijven
89Basisschool Peter BenoitDriegatenstraat21120NEDER-OVER-HEEMBEEKInschrijven
90GBSVerdunstraat3811130HARENInschrijven
91Basisschool Kameleon - HarenBeemdgrachtstraat21130HARENInschrijven
92BSGO - De Weg-WijzerSint-Vincentiusstraat291140EVEREInschrijven
93GBS- De KnapzakWindmolenstraat391140EVEREInschrijven
94Sint-JozefbasisschoolE.Dekosterstraat381140EVEREInschrijven
95VBS Heilig Hart van MariaOud-Strijderslaan61b1140EVEREInschrijven
96VBSPater Damiaanstraat401140EVEREInschrijven
97BSGO De ZonnewijzerGrote Prijzenlaan591150SINT-PIETERS-WOLUWEInschrijven
98GBS StokkelHenri Vandermaelenstraat611150SINT-PIETERS-WOLUWEInschrijven
99Lagere school Sint-JozefscollegeWoluwelaan181150SINT-PIETERS-WOLUWEInschrijven
100Vrije Kleuterschool - Mater DeiDuizend Meterlaan131150SINT-PIETERS-WOLUWEInschrijven
101Vrije Lagere School - Mater DeiLuchtvaartlaan701150SINT-PIETERS-WOLUWEInschrijven
102GBS - Mooi-BosDoorndal31150SINT-PIETERS-WOLUWEInschrijven
103Basisschool De StadsmusH. De Brouckerelaan161160OUDERGEMInschrijven
104VBSZandgroeflaan21160OUDERGEMInschrijven
105VBS Sint-JuliaanSint-Juliaanskerklaan161160OUDERGEMInschrijven
106BSGO De Bloeiende KerselaarLouis Vander Swaelmenlaan251170WATERMAAL-BOSVOORDEInschrijven
107Sint-JozefschoolJagersveld51170WATERMAAL-BOSVOORDEInschrijven
108VBS - De WemelweideLéopold Wienerlaan321170WATERMAAL-BOSVOORDEInschrijven
109GO! basisschool Floreal UkkelFloréallaan141180UKKELInschrijven
110VBS Sint-PaulusBaron G. Van Hammestraat201180UKKELInschrijven
111VBSJean en Pierre Carsoellaan4A1180UKKELInschrijven
112Vrije Vlaamse BasisschoolHorzelstraat281180UKKELInschrijven
113Vrije KleuterschoolAuguste Dansestraat211180UKKELInschrijven
114BSGO Magnolia - UkkelDrogenbossteenweg1561180UKKELInschrijven
115GBS- De WereldbrugHallestraat341190VORSTInschrijven
116VBSBrusselse Steenweg2171190VORSTInschrijven
117VBS- Sint-AugustinussschoolSint-Augustinuslaan161190VORSTInschrijven
118BSGO FloraliaFloraliënstraat291200SINT-LAMBRECHTS-WOLUWEInschrijven
119Prinses PaoloschoolHeilige-Familieplein11200SINT-LAMBRECHTS-WOLUWEInschrijven
120VBS - AngelusinstituutRoodebeeksesteenweg5861200SINT-LAMBRECHTS-WOLUWEInschrijven
121VBS - VoorzienigheidFabrystraat401200SINT-LAMBRECHTS-WOLUWEInschrijven
122VBSAlbert Dumontlaan11200SINT-LAMBRECHTS-WOLUWEInschrijven
123VBS voor Buitengewoon Onderwijs2781200SINT-LAMBRECHTS-WOLUWEInschrijven
124Gemeentelijke Lagere School voor Buitengewoon Onderwijs - Klim OpHeilige Familieplein11200SINT-LAMBRECHTS-WOLUWEInschrijven
125GBSGrensstraat671210SINT-JOOST-TEN-NODEInschrijven
5088LutgardisschoolGeneraal Fivéstraat381000BrusselInschrijven
5129Basisschool vh GemeenschapsonderwijsVan Ysendyckstraat241030SchaarbeekInschrijven
5482BSGOHenri de Brouckèrelaan161160OudergemInschrijven
5502VBS(OEF)Steenweg op Merchtem 91080Sint-Jans-MolenbeekInschrijven
5503VBSEdward Dekosterstraat381140EvereInschrijven
5505Sint-JozefschoolSint-Jobsesteenweg6081180UkkelInschrijven
5506Vrije KleuterschoolBeeckmanstraat991180UkkelInschrijven
5507VBSRoodebeeksteenweg 5861200Sint-Lambrechts-WoluweInschrijven
5621schgemeentelijke KleuterschoolGroendreef 161000BrusselInschrijven
5622Autonome Kleuterschool Koningin AstridDonderberg351020BrusselInschrijven
5667Basisschool LucernaIndustrielaan311070AnderlechtInschrijven
5673GBS De Puzzelde Fierlantstraat351190VorstInschrijven
5692GBSOdonstraat221070AnderlechtInschrijven
5743Freinetschool De KlimpaalPaalstraat611080MolenbeekInschrijven
5755VBS -Sint-JorisNieuwland1941000BRUSSEL-STADInschrijven
5756GO! basisschool De Kleurdoos BrusselVaartstraat 241000BRUSSEL-STADInschrijven
5757VBS -Maria BoodschapVlaamsesteenweg 1551000BRUSSEL-STADInschrijven
5758Gemeentelijke Lagere SchoolClaessensstraat 591020LAKENInschrijven
5759Gemeentelijke KleuterschoolClaessensstraat 591020LAKENInschrijven
5760GO! basisschool ’t Plant’zoentje LakenPrins Karelsquare z/n1020LAKENInschrijven
5761GBS -KakelbontReper-Vrevenstraat 1001020LAKENInschrijven
5762GBSRichard Neyberghlaan 61020LAKENInschrijven
5763Vrije Lagere SchoolStalkruidlaan 91020LAKENInschrijven
5764VBS RadarTivolistraat 251020LAKENInschrijven
5765VBS Sint-LukasGroenstraat 1561030SCHAARBEEKInschrijven
5766GBS - De KriekGrote Bosstraat 761030SCHAARBEEKInschrijven
5767GO! basisschool De Muziekladder SchaarbeekHelmetsesteenweg 1191030SCHAARBEEKInschrijven
5768GO! Kleuterschool De MozaïekSleeckxlaan1061030SCHAARBEEKInschrijven
5769GO! basisschool Schaarbeek Hendrik ConscienceVergotesquare 261030SCHAARBEEKInschrijven
5770GO! basisschool Carolus Magnus Schaarbeekde Jamblinne de Meuxplein 81030SCHAARBEEKInschrijven
5771GO! basisschool De Wimpel ElseneArmand Huysmanslaan 251050ELSENEInschrijven
5772GO! basisschool De Wimpel ElseneKroonlaan 131050ELSENEInschrijven
5773GO! basisschool De Wimpel ElseneWashingtonstraat 351050ELSENEInschrijven
5774GO! basisschool De Bron Sint-GillisEngelandstraat 491060SINT-GILLISInschrijven
5775GBSAsterhoek 61070ANDERLECHTInschrijven
5776GBSDemosthenesstraat 2311070ANDERLECHTInschrijven
5777GBSDoverstraat 251070ANDERLECHTInschrijven
5778GBS Rad-AstersGuillaume Melckmanslaan18 b1070ANDERLECHTInschrijven
5779GBSMarius Renardlaan 51070ANDERLECHTInschrijven
5780GO! basisschool Nellie Melba AnderlechtNellie Melbalaan 711070ANDERLECHTInschrijven
5781VBSNinoofse Steenweg 3391070ANDERLECHTInschrijven
5782GBS -Tijl UylenspiegelBegijnenstraat 1011080SINT-JANS-MOLENBEEKInschrijven
5783GBSEdmond Machtenslaan1080SINT-JANS-MOLENBEEKInschrijven
5784GBS -WindroosKortrijkstraat 521080SINT-JANS-MOLENBEEKInschrijven
5785GBSOpenveldstraat 1001082SINT-AGATHA-BERCHEMInschrijven
5786GBSPoolsterstraat 111082SINT-AGATHA-BERCHEMInschrijven
5787VBSGeslachtendreef 24_A1083GANSHORENInschrijven
5788GO! basisschool De Gouden Regen GanshorenPrins Boudewijnstraat 711083GANSHORENInschrijven
5789GBS -Van AsbroekBerr1090JETTEInschrijven
5790GBS -Vande BorneDansettestraat 301090JETTEInschrijven
5791GO! BS De Kleine Geuzen JetteDieleghemsesteenweg 241090JETTEInschrijven
5792GBS -Vande BorneEug1090JETTEInschrijven
5793GBS -Vande BorneGuillaume De Greeflaan1090JETTEInschrijven
5794GBS -Van AsbroekHubert Van Eepoelstraat 31090JETTEInschrijven
5795VBSLeopold I straat3071090JETTEInschrijven
5796GBS -Vande BorneMaurice Van Rolleghemstraat 41090JETTEInschrijven
5797GBS -Van AsbroekStanislas Legrellestraat 31090JETTEInschrijven
5798VBSFrans Vekemansstraat 1451120NEDER-OVER-HEEMBEEKInschrijven
5799VBS Heilig Hart van MariaGemoedsrustlaan 111140EVEREInschrijven
5800GO! Basisschool Papageno EvereOud-Strijderslaan2001140EVEREInschrijven
5801GBS -Mooi-BosCharles Thielemanslaan 301150SINT-PIETERS-WOLUWEInschrijven
5802GBS -Mooi-BosDoorndal 31150SINT-PIETERS-WOLUWEInschrijven
5803GO! basisschool De Zonnewijzer Sint-Pieters-WoluweGrensstraat 1141150SINT-PIETERS-WOLUWEInschrijven
5804GO! basisschool De Stadsmus OudergemCharles Schallerlaan 191160OUDERGEMInschrijven
5805GO! basisschool De Stadsmus OudergemInvalidenlaan 1681160OUDERGEMInschrijven
5806GO! basisschool De Bron Sint-GillisGeneraal Lotzstraat 681180UKKELInschrijven
5807GO! basisschool De Bron Sint-GillisBesmelaan 1131190VORSTInschrijven
5808VBSWijngaardstraat221190VORSTInschrijven
5809GBSPaul Hymanslaan 1161200SINT-LAMBRECHTS-WOLUWEInschrijven
5810GO! basisschool Floralia Sint-Lambrechts-WoluweTh1200SINT-LAMBRECHTS-WOLUWEInschrijven
5811GBS -Sint-Joost-aan-zeeBraemtstraat 531210SINT-JOOST-TEN-NODEInschrijven
6452Unescoschool KoekelbergKasteellaan651081KoekelbergInschrijven